Oferta dla firm

Jest jeszcze czas by zrobić świąteczną imprezę firmową.
Sprawdź wolne terminy : 609-674-140,
tomek@antidotumclub.pl

Możliwe opcje:
- Alkohol dostępny w różnych konfiguracjach, w tym Open Bar
- Catering dostosowany do potrzeb i budżetu organizatora
- Wystrój lokalu
- Nagłośnienie i oświetlenie klubowe w cenie
- Ochrona, obsługa barmańska, obsługa kelnerska w cenie
- Możliwość zorganizowania koncertu
- możliwe dodatkowe opcje: Fotobudka, Karaoke..

 

            Klub muzyczny Antidotum to jeden z najpopularniejszych klubów w sercu Wrocławia. Jest to miejsce stworzone dla ludzi wymagających, pragnących spędzić czas przy dobrej muzyce i w miłej, kulturalnej  atmosferze.            

Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez, zarówno w plenerze jak i we wnętrzach naszego klubu. Klub Antidotum został zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort swoim gościom. Dlatego istnieje możliwość wynajęcia całego lokalu bądź też jego części lub pojedynczej sali. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o Państwa potrzeby, jesteśmy gotowi sprostać najwyższym oczekiwaniom,  jakie przed nami Państwo postawicie.  

Promocja klubu i organizacja imprez - Tomek

tel. 609 674 140 e-mail: tomek@antidotumclub.pl

                      Przedstawiamy Państwu dobry sposób nagrodzenia lub zmotywowania pracowników Państwa firmy. Nasz zespół doświadczonych organizatorów i animatorów sprawi, że nie tylko zaoszczędzą Państwo  czas i zmniejszą koszty organizacji imprezy, ale  również odkryją  nowy wymiar zabawy i przyjemności.